Парфуми, як прояв стилю та статусу чоловіка

0
167
Handsome man using perfume on black background

Чоловічі парфуми – це надійний спосіб прикрасити свій образ, вразити другу половинку. Їх також використовують для походу на вечірку, урочистий захід, місце роботи, офіс. Величезний вибір доступних ароматів дозволяє підібрати потрібний запах для будь-якої ситуації. Але ж які критерії вибору є, та на що варто звернути увагу?

Критерії вибору парфумів

1) Тип. Існують парфуми, які виготовлені з натуральних, насичених компонентів. Концентрація речовин і слугує тим основним показником, за яким класифікуються чоловічі парфуми https://parfumcity.com.ua/ua/catalog/muzhskie-duhi.

633e94e66a186.jpg

  • Так, є освіжаюча або спортивна вода. Вона містить малу кількість ароматичної композиції, а ефект від використання є нетривалим (1,5 години);
  • Одеколон містить близько 3-8% ароматичних речовин, діє протягом 2 годин;
  • Туалетна вода. Виділяється найбільшим вмістом ароматичної основи (до 10%), запах стійкий протягом 3 годин.

Звичайно, можуть бути й інші терміни дії парфумів, але ми навели показники, які зустрічаються найчастіше.

2) Об’єм.

  • Тестер (тester) – це демонстраційна версія продукту, яка має досить невеликий об’єм;
  • Пробник на 1-3 мл та Мініатюра (mini) на 4-5 мл – дуже невеликі флакони, які допоможуть підібрати новий аромат;
  • Флакончики від 50 мл – вміщують достатню кількість ароматичної речовини, можуть використовуватися протягом довшого періоду часу.

3) Скільки коштує?

Також варто звернути увагу на вартість парфумів. Так, коштовна продукція може знадобитися для особливих випадків, коли потрібно справити якомога приємніше враження. При цьому, вартість не завжди залежить від об’єму флакона, тому що є рідкісні ароматичні речовини, які навіть при малій кількості будуть коштувати більше.

В більшості випадків порада наступна – не економити, але й не переплачувати. Вартість парфумів повинна повністю відповідати випадку та обставинам, при яких вони застосовуються.

4) Сімейство ароматів.

Виділяють деревні, трав’янисті, фруктові, квіткові, океанічні аромати. Відповідно до назви, кожен аромат нагадує запах певної речі.

5) Хто вибирає парфум?

Якщо чоловік енергійний – краще вибрати цитрусовий аромат. Для романтиків підійдуть свіжі аромати. Діловим чоловікам, для яких важливий соціальний статус, рекомендовано придбати більш дорожчі і елітні парфуми.

Також існують інші критерії, за якими можна обирати парфумерну продукцію. Наприклад, тип запаху (є парфуми, які підійдуть і чоловікам, і жінкам); пора року (весна/літо/осінь/зима), як відбувається розкриття ароматичної композиції та ін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь