Чи оплачують лікарняний працівнику, який перебуває на військовій службі?

0
550

Чи підлягає оплаті електронний листок непрацездатності працівнику, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період?

Відповідь на це запитання дали у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Держпраці.

Так, там зазначили, що працівнику, увільненому від обов’язків за посадою (професією) на час виконання державних або громадських обов’язків, які здійснюються ним у робочий час, підстав для призначення допомоги з тимчасової непрацездатності немає.

Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів державного бюджету України відповідно до закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, – уточнили в управлінні.

Також у Держпраці додали, що згідно з частиною 3 статті 119 КЗпП України за працівниками, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зберігаються лише місце роботи і посада на підприємстві, в установі, організації, у яких вони працювали на час призову.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь