Дослідження: протестувальники по всьому світу все частіше отримують каліцтва

0
3256

За словами правозахисників, сили безпеки в усьому світі дедалі частіше використовують гумові та пластикові кулі та іншу правоохоронну зброю для жорстокого придушення мирних протестів, спричиняючи травми та смерті.

У спільно підготовленому 48-сторінковому звіті під назвою My Eye Exploded Amnesty International і Omega Research Foundation закликали до контролю за використанням так званої «менш летальної» зброї та до глобальної угоди, яка б сприяла належному регулюванню торгівлі нею.

У звіті, заснованому на дослідженнях, проведених у більш ніж 30 країнах за останні п’ять років, зафіксовано, як тисячі протестувальників і перехожих були покалічені — і десятки вбиті — через часто безрозсудне та непропорційне використання такої зброї правоохоронних органів.

Це включає використання снарядів кінетичної дії, таких як гумові кулі, а також гранат зі сльозогінним газом, спрямованих і випущених прямо в демонстрантів.

Amnesty та Omega є одними з 30 організацій, які закликають до підписання торговельної угоди про заборону тортур за підтримки ООН, щоб заборонити виробництво та торгівлю за своєю суттю образливими кінетичними ударними снарядами та іншою правоохоронною зброєю, а також запровадити торговельний контроль над постачанням на основі прав людини. іншого поліцейського обладнання, у тому числі гумові та пластикові кулі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь