Яку ігрову клавіатуру вибрати для геймінгу

0
116
#image_title

Для геймера всі аксесуари мають велике значення. Клавіші не є винятком. Якісна ігрова клавіатура забезпечує максимальну надійність, швидкість натискання. Вона має додаткові кнопки та опції, підсвічування, дозволяє програмувати макроси. Під час вибору моделі слід враховувати кілька факторів.

QZe3gQUszroOMlO3_Z7GdEpfX4vxW6EkYF4Npbbscg4EzHpVL9R7_nukcJPRV2-7heDyZjVfC_6bf9iOyh7vY_eGkJlHk2WSxwNeKhF43oox_mCUBzODEbvk-kqfc_wEZ1-o3MQ6bOyj-uNZtB4GDu0

Тип виробу

Клавіатури ігрового класу бувають:

  • мембранними;
  • механічними.

Мембранні клавіатури належать до низького або середнього цінового сегменту та є універсальними. Кнопки виготовлені з гумової мембрани. Для них характерне туге натискання з провалом наприкінці натиску. В таких моделях гумки недовговічні. Геймери рідко вибирають такі девайси.

Механічні вироби — найкращий варіант для гравців. Вони виготовлені на основі перемикачів механічного типу, які здатні витримати від 50 до 70 мільйонів натискань. Їм властиве миттєве спрацювання. Можна одночасно натискати багато клавіш. Недолік — шум, який виникає в процесі роботи.

Механічні перемикачі

Найбільш поширені еталонні перемикачі випускаються у Німеччині компанією Cherry. Загалом їх чотири типи:

  1. Cherry MX Blue. Мають тактильний відгук із клацанням, досить шумні.
  2. Cherry MX Brown. Тактильні, під час роботи звук майже не виникає.
  3. Cherry MX Red. Лінійні, натискання легкі, безшумні.
  4. Cherry MX Black. Лінійні, безшумні, натискання клавіш туге.

Виділення клавіш, підсвічування

Клавіатура, клавіші якої підсвічуються, актуальна для геймерів, що часто грають вночі. Існують моделі, де можна налаштувати певний режим підсвічування, зокрема конкретних клавіш. Такі клавіатури стильно виглядають і дозволяють швидко відшукати необхідну кнопку. У деяких девайсах декілька кнопок прогумовані або мають спеціальне напилення. Це збільшує зчеплення їх поверхні з пальцями користувача. Отже, рівень фіксації та керованості підвищується.

3wCTcDLY_DurRjnupPM2LOLVG1cd4cqOW67KB4ituWQRqiRtrk8wrZeFSZ6-A0XSgX-cdDH7791gdQkswFGhsMgIwzpsYMhxFyB04aXaoXVcGFPDtM29QWeg8wWLqkzT-7-SFKRCKi3zYMqlm3DzaQA

Вбудована пам’ять, макрокнопки та клавіші мультимедіа

Часто геймерські клавіатури обладнані особливими макрокнопками. Користувач може записати на них певну комбінацію натискання. У низці ігор ця опція є хорошим помічником. Такі кнопки виробники виносять в окремий стовпчик чи рядок, що дуже зручно. Існують програми для запису макросів. Клавіатура має вбудовану пам’ять, що дозволяє зберігати записані макроси. Вони не зникають і тоді, коли девайс чи комп’ютер вимикається.

Існують варіанти з клавішами мультимедіа. Вони дозволяють швидко працювати з медіапрограмами, регулювати паузи, гучність, керувати файлами без використання програми. Ці клавіші теж розташовані окремо — як правило, вгорі клавіатури.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь