Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті».

Метою законопроекту є використання електронного квитка у якості правової підстави для укладення договору перевезення пасажира та багажу, а також створення умов для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з метою забезпечення реалізації однієї з ключових реформ транспортної галузі — впровадження електронного квитка.

Законопроектом пропонується:

  • встановити, що укладення договору перевезення пасажира та багажу підтверджується наданням відповідно квитка або електронного квитка та багажної квитанції, вимоги до яких встановлюються згідно із законодавством;
  • оновити визначення понять «електронний квиток» та «квиток»;
  • віднести до повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, затвердження форми, обов’язкових реквізитів та відомостей, які має містити проїзний документ та електронний проїзний документ, тощо.

Відповідні зміни пропонуються до Цивільного кодексу, законів України «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт».

Проект Закону зареєстровано за №5705.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here