Громадський центр правосуддя: що є податковим номером платника податку?

0
898

Податковим номером платника податків є:

1) код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для платників податків, які включаються до такого реєстру (юридичні особи – резиденти та відокремлені підрозділи юридичних осіб – резидентів та нерезидентів);

2) реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи (далі – реєстраційний номер), крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта;

3) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами за структурою, встановленою у п. 2.3 розд. ІІ Порядку обліку платників податків і зборів (далі – Порядок), платникам податків, визначеним у п. 2.4 розд. ІІ Порядку.

Податковий номер платника податків зазначається у всіх свідоцтвах, довідках, в інших документах або повідомленнях, що видаються платнику податків, у всіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

Якщо фізична особа відмовилася від присвоєння ІН та офіційно повідомили про це відповідні державні органи, тоді у паспорті зроблена відмітка про відмову від присвоєння ІПН, а в заявку на формування сертифікатів необхідно внести: «серію та номер паспорта» (без пробілів та будь-яких інших символів!).

У випадку звернення із паспортом нового зразка ID-карткою на зворотній стороні картки у полі РНОКПП буде прописано слово «ВІДМОВА» , а в заявку на формування сертифікатів необхідно внести номер документа з поля: «Документ №» (дев’ятизначний код).

Замість копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру особі необхідно надавати копію сторінки паспорта з відповідною відміткою або ж копію зворотної сторінки ID-картки, засвідчену власником документа або нотаріусом.


Нагадуємо, що Громадський центр правосуддя продовжує свою роботу, у тому числі й у дистанційному режимі: отримати правову допомогу можна звернувшись до Громадського центру правосуддя через офіційну сторінку Центру Facebook або заповнивши форму звернення на сайті www.gcp.org.ua.

Якщо у вас є інші правові питання — попередній запис, запис до спеціалістів центру (нотаріус, психолог, медіатор) або конкретного експерта може бути здійснений за телефоном (тільки по середах) — (050) 584-83-27. Але все ж таки рекомендуємо віддати перевагу дистанційному зверненню.

УВАГА! Для забезпечення безпеки прийом громадян проводиться лише за наявності засобів індивідуального захисту (маски, респіратори) та відповідно до обмежень, передбачених для «червоної зони» карантину. Приміщення та робочі поверхні після кожного відвідувача дезінфікуються.

Так, тепер на вході до Центру відвідувач повинен пред’явити:
— Сертифікат отримання повного курсу вакцинації;
— Негативний ПЛР-тест або експрес-тестування на антиген (який проведений не пізніше 72 годин до відвідування);
— Документ, що підтверджує одужання.
Відповідальність за дійсність документів несе особа, яка їх пред’являє! У Центр не допускатимуться особи, які відмовилися пред’явити вищезазначені документи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь