В МОН пояснили, чи мають право українські вчителі працювати онлайн

0
239
Portrait of smart schoolchildren and their teacher reading book in classroom

Вчителі не мають статусу держслужбовця та мають право працювати онлайн. Однак є умова: такий процес має бути задекларований органами влади.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у ефірі телемарафону «Єдині новини».

За його словами, учні та вчителі, чиї школи були зруйновані під час війни, будуть переведені до найближчих навчальних закладів.

«Вчителі шкіл, у яких буде впроваджено офлайн-навчання, мусять повернутися на робоче місце», – зазначив Сергій Шкарлет.

За словами Міністра, педагоги з регіонів, у яких очне навчання буде визнане небезпечним, можуть викладати онлайн і отримувати за це зарплату.

«Вчителі не мають статусу держслужбовця та мають право працювати онлайн. За умови, що процес онлайн-навчання задекларований органами влади», – поінформував Міністр.

Сергій Шкарлет підкреслив, що жодна дитина, чию школу зруйнували, не залишиться за межами освітнього процесу. Як і вчителі, які мають бути працевлаштовані.

Міністр також повідомив, що Україна потребує понад 3 тис. шкільних автобусів. Реалізація ініціативи допоможе всім дітям зі зруйнованих шкіл відвідувати уроки в інших закладах. Наразі МОН працює над розв’язанням цього питання.

«До війни мережа шкільних автобусів України налічувала понад 7 тис. одиниць. Наразі наша потреба – близько 3 тис. автобусів. Міністерство освіти і науки звернулося до іноземних представників і державних установ щодо розширення мережі шкільних автобусів для підтримки освітян і дітей», – зазначив Сергій Шкарлет.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь