ЄС запитав онлайн-платформи, як вони мінімізують ризики ШІ

0
202
A man poses with a magnifier in front of a Facebook logo on display in this illustration taken in Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, December 16, 2015. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo GLOBAL BUSINESS WEEK AHEAD PACKAGE - SEARCH "BUSINESS WEEK AHEAD JULY 25" FOR ALL IMAGES

Європейська комісія надіслала Google, Microsoft, Meta, X та іншим технологічним гігантам запит про надання інформацію, як вони зменшують ризики генеративного ШІ.

Офіційні запити на інформацію були надіслані відповідно до Закону про цифрові послуги (DSA) і визначають такі ризики, як так звані «галюцинації», коли ШІ надає неправдиву інформацію, вірусне поширення діпфейків, а також спроби вплинути на вибори.

Запити були надіслані до Bing і Google Search, визначених як дуже великі онлайн-пошукові системи (VLOSE) відповідно до DSA, а також до Facebook, Instagram, Snapchat, TikTok, YouTube і X, які визначені як дуже великі онлайн-платформи (VLOP).

Європосадовці також прагнуть отримати інформацію та внутрішні документи щодо оцінки ризиків і заходів їх пом’якшення, пов’язаних із впливом генеративного штучного інтелекту на виборчі процеси, розповсюдження незаконного контенту, захисту основних прав, насильства за статтю, захисту неповнолітніх, психічного благополуччя, захисту персональних даних, захисту прав споживачів та інтелектуальної власності.

Питання стосуються як розповсюдження, так і створення генеративного AI-контенту.

Зацікавлені компанії повинні надати запитувану інформацію до Комісії до 5 квітня 2024 року щодо питань, пов’язаних із захистом виборів, і до 26 квітня 2024 року щодо решти питань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь