Українські родини можуть отримати гуманітарну допомогу від міжнародної організації Save the Children.
Як зазначається на сайті організації, команда Save the Children через партнерів в Україні доставляє необхідну гуманітарну допомогу українським дітям та їхнім родинам.
Що передбачає допомога від міжнародної організації Save the Children та як її отримати – дізнавалися Факти ICTV.
Про допомогу та організацію
Save the Children – це міжнародна гуманітарна організація, що захищає дітей по всьому світу вже більше 100 років.
Починаючи з 2014 року, організація переважно займалася гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей, проте після 24 лютого розширила свою діяльність.
Зараз, окрім гуманітарної, організація надає інформаційну, медичну та психологічну допомогу, а також фінансово допомагає тим, хто її потребує, з різних регіонів України.
Як зазначають у самій організації, їх команда надає допомогу через партнерів, щоб доставити необхідну гуманітарну допомогу дітям та їхнім родинам.
Save the Children забезпечує українців:
- їжею та водою;
- наборами гігієни;
- безпечним місцем для перебування дітей;
- грошовою субсидією, щоб родини могли задовольнити свої основні потреби.
Save the Children підтримує не лише тих, хто опинився у важкій життєвій ситуації через війну, а й біженців, які наразі перебувають у Європі.
Перший етап підтримки українців у Польщі від програми Save The Children розпочався одразу після початку російської агресії навесні 2022 року. Тоді в рамках програми учасникам пропонувалися виплати по 1 320 злотих на дітей протягом трьох місяців.
Як отримати допомогу
Отримати допомогу від Save the Children in Ukraine можуть усі українці, які перебувають у скрутному становищі через війну.
Допомога надається через партнерські організації.
– Якщо у вашому населеному пункті або області працюють наші партнерські організації, ви можете звернутися до них, – зазначають у організації.
Партнерські організації публікують на своїх офіційних сторінках інформацію про допомогу, звертатись потрібно саме до них.
– Партнерські організації роблять оголошення на своїх сторінках або місцева влада надає інформацію щодо реєстрації.
Крім того, місцева влада самостійно формує списки отримувачів допомоги.
Варто зазначити, що не вся допомога грошова.
– Кожна організація підтримує сім’ї по-різному, хтось грошовою допомогою, хтось продуктовими наборами, хтось гігієною, хтось заняттями з дітьми, хтось медичними послугами, – зазначили у Save the Children in Ukraine.