Україна приєдналася до додаткового протоколу до Конвенції про кіберзлочинність

0
3210

Другий додатковий протокол до Конвенції про кіберзлочинність ( Будапештська конвенція ), спрямований на посилення співпраці та розкриття електронних доказів, підписали Хорватія, Республіка Молдова, Словенія, Шрі-Ланка, Україна та Сполучене Королівство. Таким чином, 30 держав зараз підписали цей Протокол.

Бразилія також приєдналася до Конвенції про кіберзлочинність. Крім Бразилії, 68 держав зараз є сторонами Конвенції про кіберзлочинність. Міністр юстиції та державного управління Хорватії Іван Маленіца та міністр юстиції Словенії Домініка Шварц Піпан взяли участь у заході, організованому з нагоди засідання Комітету Конвенції про кіберзлочинність. Заступник генерального секретаря Ради Європи Бйорн Берге також взяв участь у церемонії підписання договору.

Протокол надає інструменти для розширеної співпраці та розкриття електронних доказів, таких як пряма співпраця з постачальниками послуг і реєстраторами, ефективні засоби для отримання інформації про абонентів і даних трафіку, негайного співробітництва в надзвичайних ситуаціях або спільних розслідувань, які підлягають до системи прав людини та верховенства права, включаючи гарантії захисту даних.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь