Проти ChatGPT можуть подати позов за наклеп

0
2949

Згідно з повідомленнями, австралійський політик погрожував подати в суд на ChatGPT через неправдиві твердження, що може стати першим позовом про наклеп проти чат-бота на основі штучного інтелекту.

Адвокати Брайана Гуда, мера Хепберн-Шайр, Австралія, написали розробнику ChatGPT OpenAI після того, як чат-бот нібито заявив, що політик був засуджений за хабарництво, що не відповідає дійсності, повідомляє The Guardian.

Пан Худ сказав, що представники громадськості сказали йому, що чат-бот ідентифікував його як одну з осіб, винних у справжньому скандалі з хабарництвом у Note Printing Australia, дочірній компанії Резервного банку Австралії.

Однак містер Худ насправді був інформатором, який працював у Note Printing Australia, який і привернув увагу влади до хабарництва, і йому ніколи не висунули звинувачень у злочині.

Джеймс Нотон, адвокат пана Худа та партнер у Gordon Legal, сказав: «Це потенційно буде знаменним моментом у тому сенсі, що він застосовує цей закон про наклеп до нової сфери штучного інтелекту та публікацій у ІТ-просторі.

«Він виборна посадова особа, його репутація є центральною для його ролі… для нього має значення, чи люди в його спільноті мають доступ до цього матеріалу».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь