Реєстр компаній та ФОП України: легка перевірка бізнес-партнерів

0
284
Business people meeting to discuss the situation on the marketing in the meeting room.


Будь-яка компанія може зовні виглядати процвітаючою, мати добре оформлений офіс, ввічливий та завбачливий персонал. За таким зовнішнім «фасадом» можуть ховатися великі проблеми. Трапляється, що компанії, які знаходяться на межі банкрутства, судяться, намагаються сподобатися партнерам. Однак будь-який власник компанії повинен проявити обачність, що дозволить зробити повний реєстр компаній та ФОП України. Тут надана повноцінна інформація по будь-якому підприємству, підприємцю, тому перевірити свого партнера дуже просто.

Як перевіряти інформацію про потенційних партнерів?

Контрагентом називають сторону, з якою укладають угоду. Контролюючі органи вважають, що будь-яке підприємство повинно проявляти обачність при виборі потенційного партнера. Участь в угодах з неперевіреними, недобросовісними підприємцями часто негативно позначається на репутації, фінансовому добробуті компанії.

Перед укладанням будь-яких угод необхідно попередньо перевірити потенційного партнера, що можна зробити за допомогою спеціального ресурсу. Тут надана повноцінна та актуальна інформація по всіх підприємствах, ФОП. Щоб отримати дані, можна:

  • вибрати область та місто йі шукати фірму в списку, що відкрився;
  • шукати ФОП, компанію, ранжуючи дані за алфавітом або по містах;
  • вказувати КВЕД;
  • переглядати судові рішення з фільтрацією по областях та за типом інстанцій, датою;
  • обрати земельні наділи для вивчення їх особливостей.

Якщо запросити дані у контрагента неможливо, користувач зможе отримати потрібну інформацію за допомогою спеціалізованого ресурсу. Тут же можна перевірити й ті дані, які надав потенційний партнер. Особливість в тому, що надана тільки актуальна інформація, яка постійно оновлюється.

Актуальність перевірки

Скористатися ресурсом вигідно бухгалтерам, юристам, власникам та керівництву підприємства, службі безпеки, тендерним комісіям, представникам державних структур, відділу закупівель й продажів. Завбачливість проявляють будь-які власники бізнесу, які намагаються:

  • обчислити компанії-одноденок;
  • уникнути контактів з шахраями;
  • зв’язуватися тільки з платоспроможними та активними покупцями, надійними продавцями;
  • виключити ймовірність укладення сумнівних угод, які обов’язково привернуть увагу контролюючих органів.

Повна інформація про фірму, її власників та відповідальних осіб, дату реєстрації та виданих документів дозволяє убезпечити угоду, в майбутньому уникнути нарахування штрафних санкцій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь