Прийнято закон про допуск збройних сил інших держав на територію України для участі у навчаннях

0
466
Closeup view of soldiers lined up in a row

14 грудня 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2022 році для участі у багатонаціональних навчаннях».

Законом схвалено рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2022 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, багатонаціональному навчанні «Об’єднані Зусилля – 2022», українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2022», українсько-британському навчанні «Козак Мейс – 2022», багатонаціональному навчанні «Світла Лавина – 2022», українсько-польському навчанні «Сільвер Сейбер – 2022», українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2022», українсько-румунському навчанні «Ріверайн – 2022», багатонаціональному навчанні «Кленова Арка – 2022» та багатонаціональному навчанні «Вікінг – 2022».

Фінансування витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань на території України та поза її межамиу 2022 році, в сумі 106 548,33 тис. гривень (з яких 52 072,59 тис. гривень на території України) планується здійснити в межах асигнувань Міністерства оборони України на 2022 рік за бюджетною програмою “Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни” (КПКВ 2101020) за напрямами “Підготовка військ, проведення операцій та міжнародних навчань”, “Закупівля пально-мастильних матеріалів” та “Квартирно-експлуатаційне забезпечення”.

Участь у багатонаціональних навчаннях на території України у 2022 році підрозділів інших складових сектору безпеки і оборони України буде здійснюватися за рахунок і в межах затверджених для них бюджетних призначень на 2022 рік.

Прийняття Закону забезпечить виконання завдань у сфері безпеки і оборони в загальному контексті реалізації пріоритетного зовнішньополітичного курсу держави, підвищить ефективність реалізації національних програм щодо розвитку власних збройних сил, а також надасть можливість збільшити фінансові надходження до національної економіки за рахунок надання відповідних товарів (робіт, послуг) для підрозділів інших держав.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь