В Генеральной прокуратуре Украины начал функционировать электронный адрес: [email protected], на который можно отправлять информацию о недобропорядочности прокуроров.

Как сообщает пресс-служба надзорного ведомства, на этот адрес можно пересылать фото-, видео- и другие материалы по фактам совершения коррупционных правонарушений работниками органов прокуратуры.

Отметим, что в ГПУ создана рабочая группа внутренней безопасности по проверке добропорядочности прокуроров.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Нагадує комбінацію по дерибану землі ДП НДВА Пуща Водиця та рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.20111 року до цих подій причетний холодницький Н.І., за це і отримав ГЕНЕРАЛА. Підготовка до рейдерського захвату відбувалася 2011 році партією регіонів та олігархами, міліція та прокуратура Києво-Святошинського району все було куплено (Холодницький Н.І. за знищення документів про рейдерський захват 05,07.2011 року сільської ради від забудовника Мартинова за підтримки Кудрика О.Т. отримав три трикімнатні квартири які нині успішно здає в оренду)
    Мельника — ректора хабарника. Який притрворявся хворим а потім утік поки все не замяли, і тепер він сама чесна людина в Україні. Так і з Корнійцем буде, розіграли спектакль, начебто його побили , лікарі за хабар (або за вказівкою влади що більш вірогідно) діагностували черепно-мозгову травму. Тепер Корнієць буде казати що не помнить нічого…. Помогають Корнійцю провернути таку аферу прокурор НАБУ Холодницький Н.І. та будівельна мафія, яка ховає свої сліди рейдерського захоплення 05.07.2011 року Софіївсько-Борщагівської сільської ради (зараз подібне робиться в Коцюбинському трішки інша схема а суть та ж). Також допомагає Кличко Ляшко БПП, губернатор Київщини, голова Києво-Святошинської районної адміністрації Лігов, його заступник син помічника Мельника Петра та його правої руки Гусятинський, голова Києво-Святошинської районної ради — тобто особи які продалися олігархам забудовникам, або які самі є забудовниками. А Холодницький злетів так високо бо знищив всі кримінальні справи стосовно Кудрика О.Т. та рейдерського захоплення 05.07.2011 року Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Потім успішно узаконив фальсифікацію позачергових виборів та узаконив самовільно побудовані багатоповерхові будинки Мартинова, за що від Кудрика та Мартинова отримав 5 трьохкімнатних квартир які частину продав а частину здає в оренду. То як ПРОКУРАТУРА буде провіряти ЧЕСНІСТЬ ПРОКУРОРІВ ЯКІ МАЮТЬ ВСЕ РИЛО В ПУХУ!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here