23 та 24 червня 2022 року о 10:00 відбудуться засідання Етичної ради. Рада прийме рішення про відповідність критерію професійної етики та доброчесності кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя від Верховної Ради України та проведе співбесіди з вісьмома кандидатами на посаду члена ВРП.

Порядок денний на 23 червня:

  1. Обговорення та прийняття рішення щодо відповідності критерію професійної етики та доброчесності кандидатів на посаду члена ВРП від Верховної Ради України, співбесіди з якими відбулися раніше.
  2. Проведення співбесід з кандидатами на посаду члена ВРП від З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ: Лілією Орел, Миколою Хавронюком, Сергієм Меленком та Оксаною Грабовською.

Порядок денний на 24 червня:

  1. Проведення співбесід з кандидатами на посаду члена ВРП від З’їзду суддів України: Любов’ю Грушковською, Дмитром Гудимою, Інною Калугіною та Владиславом Костенком.

Відповідно до Рішення Етичної ради, співбесіди проводитимуться дистанційно у режимі відеоконференції з використанням засобів електронного зв’язку.

Онлайн трансляція на YouTube-каналі «Судової влади України» буде доступна за посиланнями:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here