Жителям Північної Кореї загрожує смертна кара за імітацію південнокорейського акценту

0
602
Á¶¼±Áß¾ÓÅë½ÅÀÌ °ø°³ÇÑ ³²ºÏÁ¤»óȸ´ã (Æò¾ç Á¶¼±Áß¾ÓÅë½Å=¿¬ÇÕ´º½º) Á¶¼±Áß¾ÓÅë½ÅÀÌ Áö³­ 27ÀÏ ¿­·È´ø ¹®ÀçÀÎ ´ëÅë·É°ú ±èÁ¤Àº ±¹¹«À§¿øÀåÀÇ 3Â÷ ³²ºÏÁ¤»óȸ´ã »çÁø 31ÀåÀ» 29ÀÏ °ø°³Çß´Ù. 2018.4.29 [±¹³»¿¡¼­¸¸ »ç¿ë°¡´É. Àç¹èÆ÷ ±ÝÁö. For Use Only in the Republic of Korea. No Redistribution] [email protected]/2018-04-29 12:59:10/Media Only

Жителям Північної Кореї загрожує смертна кара за імітацію південнокорейського акценту та фраз після введення нового закону про боротьбу зі зростаючим лінгвістичним впливом Південної Кореї на її комуністичного сусіда.

Закон про захист культурної мови Пхеньяну  має на меті «очистити» корейський діалект.

«Держава розглядатиме всіх, хто імітує або поширює маріонеткову мову, як сміття, заражене маріонетковою культурою, і як злочинців», — передбачає закон. Пхеньян сприймає Південну Корею як маріонеткову державу, контрольовану США. Закон додає: «Будь-хто, незалежно від серйозності справи, зазнає серйозних юридичних санкцій, включаючи смертну кару».

Законодавство забороняє використання недозволених неологізмів, японської лексики, незрозумілих слів і «неетичних скорочень». Однак основний фокус — нове правопорушення: «використання маріонеткової манери».

Жителі Північної Кореї все більше знайомляться з культурою Південної Кореї через нелегально імпортовані фільми, телевізійні драми та програми новин, які зберігаються на картах пам’яті. Мобільні телефони пропонують ще одне середовище для доступу, перегляду та поширення забороненого іноземного контенту.

Популярність південнокорейських драм призвела до моди на нові форми мови. За три чверті століття після національного поділу північнокорейська та південнокорейська мови розійшлися, причому в останню ввійшли англійські запозичення та неологізми.

Згідно з даними веб-сайту Daily NK , який збирає свідчення північнокорейців, двоє молодих людей у ​​Хесані були публічно розкритиковані та засуджені до двох років у центрі перевиховання неповнолітніх за розмови в південнокорейському стилі в березні.

Стаття 30 закону зобов’язує компанії, державні організації та приватних осіб встановлювати на телефони та комп’ютери «програми для усунення маріонеткової мови».

Минулого тижня державна «Робітнича газета» заявила: «Усі жінки, які мають дітей, повинні стати близькими прихильниками та суворими вихователями мовного життя своїх дітей, а також направляти своїх дітей змалечку належним чином плекати унікальні та особливі якості нашої мови. »

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь