У зв’язку з неналежним фінансуванням судів до Вищої ради правосуддя щодня звертаються суди з усіх регіонів країни. Зокрема, протягом І кварталу 2021 року такі звернення надійшли від близько 30 % судів.

Про це повідомляє «Я і Закон» з посиланням на пресслужбу ВРП.

Критично низький рівень заробітної плати працівників апаратів судів призводить до їх масового звільнення. Як наслідок, судова система втрачає досвідчені та кваліфіковані кадри.

Суд – це не тільки судді. Без працівників апаратів судів здійснення правосуддя стане неможливим.

Нагадаємо, що видання «Я і Закон» не раз звертало увагу на проблему тотального недофінансування та мізерних заробітних плат співробітників апарату суду.

Так, наприклад, нещодавно в Одесі активісти та громадські діячі вийшли на протест в підтримку гідного матеріального забезпечення співробітників Малиновського районного суду м.Одеси.

Пізніше подібна акція пройшла під стінами Ковпаківського районного суду міста Сум. На підтримку працівників вийшли адвокати та небайдужі громадяни, які розуміють що ситуація з фінансуванням критична.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. А як животіти на 3000 грн. пенсії? Державні органи повністю не компетентні і діють в інтересах олігархів, які зовсім не адекватні. 🙁

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here