11 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання Ради суддів України, на якому було затверджено Положення про проведення Першого конкурсу на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за квотою Ради суддів України.

У підсумку обговорення члени Ради суддів України вирішили:

1. Затвердити Положення про проведення Першого конкурсу на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за квотою Ради суддів України;

2. Оголосити про початок проведення Першого конкурсу на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за квотою Ради суддів України, з 17 серпня 2021 року по 02 вересня 2021 року включно.

3.Оголошення про початок проведення Першого конкурсу на зайняття посади члена Конкурсної комісії, умови і строки його проведення опублікувати в офіційному друкованому виданні «Голос України», розмістити на сайті Ради суддів України та надіслати до Вищої ради правосуддя для розміщення на офіційному веб-сайті в строк до 15 серпня 2021 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here