Відповідно до статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» 30 червня 2022 року Рада прокурорів України повідомила секретаріат Вищої ради правосуддя про дату та місце проведення ІV-тої позачергової всеукраїнської конференції прокурорів, до порядку денного якої включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя.

Дата проведення конференції – 26 серпня 2022 року.

Місце проведення – приміщення Офісу Генерального прокурора (м. Київ, вул. Різницька, 13/15).

Згідно з вимогами статей 8, 9, 12 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання члена Вищої ради правосуддя всеукраїнською конференцією прокурорів.

Прийом документів кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя розпочинається 4 липня 2022 року за адресою м. Київ, вул. Студентська 12-а.

Завершується прийом документів о 24 годині 26 липня 2022 року, якщо документи подаються в електронній формі або о 17:00 26 липня 2022 року якщо документи подаються особисто.

Кандидатів просимо повідомляти свій контактний номер телефону та e-mail для зворотного зв’язку.

Перелік кандидатів для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою всеукраїнської конференції прокурорів в порядку надходження заяв та інших документів від кандидатів розміщуватиметься в розділі «Кандидати до складу ВРП».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here