Цьогоріч через пандемію коронавірусу Україна офіційно не формувала команди на міжнародні учнівські олімпіади. Але за ініціативою деяких викладачів були сформовані команди учнів, які брали участь у міжнародних олімпіадах і здобули призові місця.

Про це розповів Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, пише «Я і Закон».

«Українські талановиті школярі показали високі результати на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та математики», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, на Міжнародній олімпіаді з фізики учні Маріупольського міського ліцею, Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка та Харківського фізико-математичного ліцею №27 отримали одну золоту, одну срібну та три бронзові медалі. На Міжнародній олімпіаді з математики команда українських школярів посіла шосте місце, обійшовши 101 команду з інших країн. Наші учні з Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер”, Харківського фізико-математичного ліцею №27, Київського ліцею №208 та Маріупольського технічного ліцею здобули три золота, два срібла та одну бронзу. На Міжнародній олімпіаді з інформатики школярі з Кременчуцького ліцею “Політ”, Київського ліцею №208 та Коростишівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — ліцей інформаційних технологій” отримали одну золоту і дві срібні медалі.

«Щоб відзначити переможців, наразі МОН готує зміни до постанови Уряду, яка визначає порядок призначення та виплати премій Президента України для переможців всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів. Україна пишається юними олімпійцями й високо цінує їхні здобутки на міжнародній освітній арені», — зазначив міністр освіти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here