Впроваджено новий важливий функціонал з використанням кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис».
На сьогодні Електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Даний функціонал дозволить підписувати документи для подачі матеріалів до суду за допомогою системи «Електронний суд».
У системі Електронного суду авторизація і підпис сформованих документів відбувається за допомогою кваліфікованого електронного підпису і не завжди, в умовах воєнного стану, на тимчасово окупованих територіях України держави або на територіях, де відбуваються активні бойові дії, і у внутрішньо переміщених осіб, є можливість виготовити такий кваліфікований електронний підпис.
Також цей функціонал дає можливість громадянам, які вимушено покинули територію країни і не мають можливості отримати кваліфікований електронний підпис від атестованих в Україні АЦСК, зареєструватись в Електронному суді та отримати доступ до правосуддя.
Нагадуємо, що за допомогою «Дія.Підпис» громадяни мають можливість авторизуватися в підсистемі відеоконферензв’язку та взяти участь у судовому засіданні онлайн, навіть перебуваючи за кордоном.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here