Вчера, 1 января, вступил в силу Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно права физического лица на смену отчества»
Теперь, ребенок, достигший шестнадцати лет, имеет право по своему усмотрению изменить свою фамилию и (или) собственное имя и (или) отчество. С четырнадцати лет ребенок имеет право изменить свое отчество с согласия родителей.
В случае возражения одного из родителей по изменению отчество ребенка спор относительно такого изменения может решаться органом опеки и попечительства. При разрешении спора принимаются во внимание выполнение родителями своих обязанностей по отношению к ребенку и другие обстоятельства, которые удостоверяют соответствие изменения отчество интересам ребенка .
Від зміни отчіства мало шо зміниться, треба закон щоб можна було шкідливу владу міняти.
Українцям це якраз і не треба…
это самая громкая победа зелупони за полтора года при власти
Очередная глупость !
Люди добрі — це либонь чергова пастка владно-державна.
Підете до органу влади з будь-якого питання про, наприклад, субсидію, пільгу, стаж пенсійний, по якусь соцвиплату, успадкування … вкладу Трудового совєцького украденогоу пращурів), а Вам у відповідь — що ви, то не ви.
Бо у Вас в оновленому документі про особистість , наприклад, «Іванович» (за паспортом, свідоцтвом про народження, Трудовій книжці, пенсійному посвідченні, в пенсійній справі, заповіті…), а паспорт ось цей новий Ваш має запис «Володимирович», ну наприклад, — на честь останнього Ґаранта, чи нехай якогось з ВІкторів — «Вікторович», чи тих же перших «Леонідів» — «Леонідович».
тоді шо ? Облом, відлуп у вирішенні питання.
Правда можна до суду звернутись та доказувати, що Ви то є Ви
Поки суд, пересуди, рішення , набрання ними законної сили, а грошики, що Вам повинні бути надані, виплачені, зараховані, залишаються у казні держави.
Економія для держави яка не яка, а виходить.
Дивишся та й знов набігло депутатам, міністрам на покращення у зарплатах та преміях.
На свої кишені вони не дурні, знають що то за таке — економіка.
Де комент про те, що ця послуга щодо можливості зміни «отчєства» може в послідуючому викликати проблеми у того хто до такого вдався ?
Поясніть тоді самі людям, що у певних випадках людям доведеться через суди добиватися здійснення своїх прав,наприклад, на батьківські вклади, інше майно за спадщиною. Бо в паспорті чи свідоцтві про народження, буде оновлене «отчєство», а правовизначальні документи будуть мати приналежність на іншого «отца», і це стосується не лише спадкувань, а й пенсійних та інших соцвиплат, виплат, виконання боргових обов’язків за розписками, розподілу майна, тощо…
Ця, «демократичного» характеру, законодавчо обумовлена послуга держави може виявитись в певних випадках ведмедячою.