У Вищій раді правосуддя розподілено вже 8339 скарг на суддів

0
412
Photo Taken In United States, Washington, D. C.

Секретаріат Вищої ради правосуддя послідовно щоденно здійснює авторозподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді. Як ми повідомляли, з 1 листопада 2023 року відновлено розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.

Від моменту відновлення авторозподілу – з 1-го по 24-те листопада розподілено 8339 старих справ, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 2225.

З 1 по 24 листопада також розподілено 537 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 148.

У процесі авторозподілу здійснюється об’єднання скарг різних заявників стосовно одного й того самого судді чи скарг стосовно суддів різних судових інстанцій, які здійснювали судочинство в одній судовій справі. Окремі справи можуть містити 15-20 проваджень, які потребують об’єднання. Тож цей кропіткий процес потребує більше часу.

Вища рада правосуддя у своїй діяльності сповідує принципи прозорості та транспарентності, наслідком цього, зокрема, є те що інформація про уже розподілені скарги (деталізована інформація про автоматизований розподіл) розміщена у рубриці «Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП» у розділі «Діяльність» на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь