22 вересня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок щодо судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області та його пособника – ексначальника юридичного відділу Пенсійного фонду Мукачева.

Суддю визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років із забороною обіймати посаду судді протягом 3 років. Ухвалено конфіскувати усе його майно.

До набрання вироком законної сили запобіжний захід, обраний судді у виді застави, змінити, залишивши його у раніше визначеному розмірі, але з покладенням на нього таких обов’язків: прибувати за кожною вимогою до суду та до органу виконання покарань; не відлучатися з Мукачівського району Закарпатської області та Мукачівського району Закарпатської області, без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи; носити електронний засіб контролю. Термін дії обов’язків визначено на 60 днів до 19 листопада 2021 року, але не пізніше дня набрання вироком законної сили.

Іншого обвинуваченого судом визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено йому покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна.
Ексначальнику обрано запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту строком 60 днів до 19 листопада 2021 року, але не довше ніж до набрання вироком законної сили. Судом йому заборонено залишати місце постійного проживання без дозволу суду з 22:00 до 07:00.
На цей же строк на нього покладено такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою до суду або до органу виконання покарань; не відлучатися з Мукачівського району Закарпатської області та Мукачівського району Закарпатської області, без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи; носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області у 2017-му році затримали під час отримання неправомірної вигоди. За версією слідства, суддя у змові із посадовцем Пенсійного фонду Мукачева та за його посередництва одержав неправомірну вигоду від громадянина за ухвалення на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом до управління праці та соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку упродовж тридцяти днів з дня його проголошення.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here