Створено два територіальних управління Бюро економічної безпеки України

0
551

Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Територіальне управління БЕБ у Київській області з 5 травня 2023 р. виконують повноваження та функції окремо. До цього функціонувало Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київській області, яке було створено у листопаді 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 281 “Деякі питання територіальних органів Бюро економічної безпеки України” це територіальне управління ліквідується, натомість створюється два окремих підрозділи.

«Таким чином буде забезпечено рівномірне навантаження на підрозділи детективів та аналітиків територіальних управлінь БЕБ. На основі аналітичних продуктів, детективи, в межах своєї компетенції, здійснюватимуть оперативно-розшукову діяльність і досудове розслідування, що віднесені до підслідності Бюро економічної безпеки України, окремо враховуючи специфіку міста та регіону. Це дозволить ефективно організувати діяльність органів досудового розслідування», — наголошують у відомстві.

Отже, в Україні функціонуватиме вісім територіальних управлінь Бюро економічної безпеки України. Зокрема територіальні управління у Волинській, Закарпатській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій областях та у м. Києві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь