За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі школи в 14 областях України продовжують освітній процес у дистанційній формі.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

  • У 4-х областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно.
  • У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній формі, частково канікули або призупинено.
  • У 2-х регіонах освітній процес відбувається в дистанційному форматі, частково змішано або канікули, частково призупинено навчання.

Станом на 28 квітня 2022 року дистанційну форму навчання організовано в понад 12 тис. 600 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують майже 3,7 млн учнів.

Також станом на 28 квітня 2022 року кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає понад 88 тис. осіб.

Щодо закладів дошкільної освіти

У 10-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі працюють у змішаному або звичному форматі.

У 6-ти областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 3 тис. 400 закладів дошкільної освіти провадять освітній процес. 1 тис. 800 внутрішньо переміщених дітей залучені до навчання у садочках.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here