Мінцифри зараз активно працює над проектом перепису населення, який відбудеться у 2023 році.

Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, пише «Я і Закон».Михайло Федоров підкреслив, що цей процес має відбуватися сучасно та інноваційно. У цьому буде допомагати компанія Apple, з якою Міністерство підписало меморандум у вівторок.

«Україна може стати другою країною у світі після США, що проведе такий перепис у співпраці з Apple. Вони вже розробляли це рішення та зможуть адаптувати їх під нас. Коли є партнер з найкращою компетенцією у світі, який зацікавлений в тому, щоб нам допомагати — це потужний сигнал для нашої країни, як для бренда», — сказав Михайло Федоров.Перепис населення у 2023 році, найважливіше, дозволить перерахувати ВПП України на душу населення. Адже зараз його рахують за даними перепису населення у 2001 році. Після проведення перепису ВВП перерахується.

Віце-прем’єр-міністр додав, що зараз в розробці план цифрової трансформації Державної служби статистики. За його словами, її треба трансформувати в ефективний орган, що збирає якісну інформацію, яка дозволяє приймати правильні рішення всередині держави.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here