Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час брифінгу заявив, що Парламент повернеться до розгляду законопроєкту про обчислення часу, коли Україна перейде на зимовий час.

Про це повідомляє пресслужба парламенту, пише «Я і Закон».

«Сталося те, що ми перейшли на літній час. Голосувати за цей законопроєкт у літній час не було ніякого сенсу, тому що природний час для України — UTC+2  — це зимовий час. Після того, як Україна перейде на зимовий час, ця дискусія знову має бути піднята», — наголосив Руслан Стефанчук.

Він також відзначив, що питання має розглядатися, враховуючи біологічний ритм та здоров’я українців, а також рішення країн Євросоюзу, які також відмовилися від сезонного переведення годинників.

Нагадаємо, що 19 березня Верховна Рада проголосувала у першому читанні, але відправила на повторне доопрацювання законопроект, що передбачає скасування в Україні переходу з літнього на зимовий час і навпаки.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Законы которые им выгодно, они принимают за несколько дней. Я не понимаю, в чём политическая сложность этого решения? Уже 10 лет не могут отказаться от перевода стрелок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here