ада адвокатів Одеської області видала посібник «Практика ЄСПЛ та стандарти Європейського комітету з питань запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню чи покаранню».

Автор видання – адвокат, заслужений юрист України Дмитро Ягунов.

Науково-практичне видання містить детальний огляд практики ЄСПЛ у застосуванні ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Посібник буде корисним для суддів, адвокатів, працівників правоохоронних та пенітенціарних органів, фахівців з міжнародного права і правозахисників.

«Вже понад 11 років Рада адвокатів Одеської області під науковим керівництвом Голови Ради, Заслуженого юриста України Йосипа Львовича Бронза видає науково-практичні збірники для адвокатів, суддів, прокурорів та слідчих, присвячених застосуванню практики ЄСПЛ щодо застосування Конвенції про захист прав людини (2009, 2010, 2015, 2019).

У 2021 році Рада адвокатів Одеської області сфокусувала увагу саме на питаннях захисту прав жертв катування та нелюдського поводження, принципах ефективного розслідування випадків катування та взагалі на питаннях ідентифікації ознак катування та нелюдського поводження», — повідомляє рада області.

Електронна версія посібника (3 МгБ)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here