Ненормований робочий день може завдати шкоди психічному здоров’ю юристів

0
181
Senior man worried about bills sitting at home holding hands on head being stressed with debts.

Згідно зі звітом Clio «Юридичні тенденції для індивідуальних юридичних фірм» за 2023 рік, більшість юристів-одиночок бажають гнучкості встановлення свого робочого дня, але ненормована та подовжена робота може завдати шкоди їх психічному здоров’ю.

Звіт був опублікований 18 квітня компанією, що розробляє програмне забезпечення для управління практикою, і ґрунтувався на новому аналізі даних зі Звіту про юридичні тенденції за 2022 рік.

Згідно з новим звітом, 31% юристів, які залишили свої юридичні фірми, почали практикувати самостійно. Крім того, більшість індивідуальних юристів, або 62%, віддають перевагу роботі вдома, 50% вважають за краще зустрічатися з клієнтами віртуально, а 89% хочуть працювати в неробочий час.

Але звіт свідчить про те, що ненормований робочий день впливає на психічне здоров’я юристів. Хоча було виявлено, що 81% повідомили про «позитивне психічне та емоційне здоров’я», коли вони працювали нормальний робочий день, «майже половина тих, хто працював ненормованим графіком, не могли сказати того ж», згідно зі звітом.

«Оскільки самозайняті використовують більш гнучкі робочі графіки, це часто відбувається за рахунок управління часом, прибутків для їхніх фірм і, що найбільше занепокоює, їхнього психічного здоров’я», — йдеться у звіті, в якому опитали 1134 американських юридичних спеціалістів, 458 американських неюридичних спеціалістів і 1168 Споживачі США.

Джошуа Ленон, адвокат Clio, сказав ABA Journal, що існує «велика різниця» між юристами-одиночками, які працюють у звичайний робочий день, і тими, хто працює поза традиційним робочим часом.

Ленон каже, що адміністративні вимоги, пов’язані з керуванням індивідуальною фірмою, і додаткові ролі, які виконують юристи для розвитку та просування свого бізнесу, також додають «унікальних стресових факторів».

«Коли ви збираєте їх разом, ви виявляєте, що багато самозайнятих просто беруть на себе занадто багато одночасно», – каже Ленон.

Звіт Кліо показує, що самозайняті юристи з такою ж імовірністю, як і юристи, які працюють у великих фірмах, повідомляють про роботу понад 40 годин на тиждень. Виявилося, що більше половини, або 54%, працюють по суботах і 40% по неділях.

«Хоча свобода обирати власний час, ймовірно, є головною перевагою бути індивідуальним юристом, багато хто також хоче жити й насолоджуватися життям поза роботою. Однак, незважаючи на ці переваги, самозайнті юристи набагато частіше, ніж юристи, які працюють у великих фірмах, працюватимуть після 6 години вечора», – йдеться у звіті.

Ленон стверджує, що технології, включно з програмним забезпеченням для управління практикою, відіграють важливу роль у вирішенні проблеми психічного здоров’я та благополуччя, допомагаючи перевантаженим особам плануванням, обміном повідомленнями, керуванням документами та безліччю інших завдань.

«Це лише трохи зменшує адміністративний тягар, який беруть на себе юристи-одиночки», — каже Ленон. «Коли ми обмежуємо цей тягар, ми отримуємо певні межі, які зменшують розумовий та емоційний стрес».

Однак у звіті випливає, що коли справа доходить до впровадження технологій, самозайняті юристи випереджають своїх колег. Було виявлено, що 85% юристів-одиночок використовують для своєї роботи програмне забезпечення для керування юридичною практикою, засноване на хмарних технологіях, на відміну від 55% юристів, які не працюють самостійно.

У звіті також виявлено, що з 2019 року юристи великих фірм зазвичай стягують на 20% більше за годину, ніж самозайняті. Але соло-юристи мають менші накладні витрати, і цю економію можна передати клієнтам. Це може дати соло конкурентну перевагу, йдеться у звіті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь