До кінця ХХІ століття населення України скоротиться до 22 мільйонів, прогнозують в Національній академії наук України.

Про це розповів заступник директора Інституту демографії НАН України Олександр Гладун, пише «Я і Закон».

«За нашими прогнозами, до кінця ХХІ століття населення України скоротиться до 22 мільйонів. І ми поки що не бачимо шляхів зупинення цього процессу», — йдеться в повідомленні.

За їх даними, такий процес притаманний більшості країн Європи, які вирішують проблему за рахунок мігрантів.

«Скоріш за все, так буде й у нас. Україна цікавитиме мігрантів з азійських країн, Кавказу, колишніх республік Радянського Союзу. І за рахунок цього, можливо, вдасться стабілізувати чисельність населення. Поки немає передумов, аби зробити це за рахунок природного чинника», — зазначили в НАН.

Зазначається, що на скорочення українського населення впливає і пандемія, хоча остаточні оцінки можна буде дати лише по її завершенні.

«Ми зараз перебуваємо всередині процесу, але цифри вже свідчать про те, що пандемія робить свій внесок у смертність. У структурі причин смерті COVID-19 посідає третє місце після серцево-судинних і онкологічних захворювань», — йдеться в повідомленні.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Здається, що олігархи які окупували країну , досягнуть цієї кількості населення набагато швидше, десь років за 10 ! Із-за практично повністю знищеної промисловості кількість робочих місць в Україні буде зменшуватися на мільйони за рік ! Це призведе до трудової міграції українців за кордон ! Вже наразі десь 4-5 мільйонів українців втекли від голодної смерті працювати за кордон ! Клоунсько-зрадницька банда, яка наразі знищує Україну як державу та продовжує творити геноцид української нації , до кінця своєї каденції вигонять з країни щонайменьше мільйонів 10 працівників . Вони заберуть з собою сім’ї.ї тому що жити їм в Україні буде дуже дорого, дякуючи «слугам неукраїнського народу» Це десь ще мільйонів 20… Рахуйте , панове » їхсперди» , рахуйте …

    • Балабол, а ты чего задержался? Пора бежать за бугор, слепой траст тебя заждался!

  2. Где-то читал что «нашим» олигархам миллион населения достаточно. Остальных эти «бени» кормить не намерены. А землю себе они уже припасли — обетованную.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here