McDonald’s програв справу за торгову марку ЄС «Big Mac»

0
170

McDonald’s програв у Суді Європейського Союзу (CJEU) боротьбу за товарні знаки з Supermac’s щодо ступеня захисту терміну «Big Mac».

Supermac порушив справу після того, як американський гігант швидкого харчування успішно оскаржив рішення Управління інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) від 2019 року про анулювання торговельної марки щодо певних товарів і послуг, зокрема ресторанів, що стало перешкодою для розширення Supermac у всьому світі. 

У  рішенні Загальний суд частково скасував і змінив рішення EUIPO, ще більше обмеживши охорону, яку надає McDonald’s оскаржувана марка.

McDonald’s не змогла довести, що оскаржувана марка була використана для справжнього використання по відношенню до «курячих бутербродів», «їжі, приготованої з продуктів птиці» або «послуг, що надаються або пов’язані з роботою ресторанів та інших закладів або об’єктів, які займаються наданням їжі та напоїв, приготовлених для споживання та для проїздних об’єктів; приготування виносних страв».

Пет МакДонах, керуючий директор Supermac, сказав: «Це важливе рішення, яке має здоровий підхід до використання торговельних марок великими транснаціональними компаніями. Це значуща перемога для малого бізнесу в усьому світі.

«Коли брали участь у цій битві, ми знали, що це був сценарій Давида проти Голіафа. Початкова мета нашої заявки на скасування полягала в тому, щоб пролити світло на використання цією транснаціональною компанією знущань над торговими марками для придушення конкуренції».

McDonald’s сказав: «Рішення Загального суду ЄС не впливає на наше право використовувати торгову марку «BIG MAC». Наш культовий Біг Мак люблять клієнти по всій Європі».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь