Глава Минобразования назвала свои три ключевые задачи

1
790

Анна Новосад намерена ускорить реформы своей предшественницы, а также улучшить финансирование образовательной сферы.

Министр образования и науки Украины Анна Новосад попытается не только продолжить, но и ускорить реформу школьного образования, которую начала ее предшественница Лилия Гриневич. Об этом она сказала в комментарии НВ, который был опубликован в четверг, 5 сентября.

Анна Новосад наметила для себя такие приоритетные задачи на посту главы Минобразования:

  1. Изменение управления и финансирования высшего образования и науки — лучшие должны получить ресурсы и автономию.
  2. Ускорение реформы новой украинской школы.
  3. Построение престижного и современного профессионального образования.

Напомним, что Анна Новосад была назначена на должность министра 29 августа. Она сменила на этом посту Лилию Гриневич.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Хто це за люди нові міністри, старі і нові реформатори старого. Чи мають вони хоч якесь уявлення про закономірності управління, чи переймають досвід у всіх попередників як закрутити гайки, чи впроваджують уже перейнятий досвід від опозиційних блоків і партій за життя, як вдосконалити адміністративні важелі, як обкласти всій народ тягарем проблем від елементарного, отримання паспорту громадянина до подачі декларацій за відсутності діяльності.
    Жоден з міністрів не запропонував навіть елементарного створення при міністерствах державних рад вчителів, державних рад медиків, державних рад аграріїв, державних рад підприємців при міністерстві фінансів чи фіскальній службі. Саме рад — які обираються з місцевого рівня відповідних фахівців вчителів, лікарів і т.д., які потім формують і узгоджують політику галузі, узгоджують питання ліцензування, призначень і звільнень, порядок фахового вдосконалення, прийому іспитів тощо.
    Наші нові лідери, як і попередники рахують що міністерський клерк наймудріший і закрутивши гайки, не він, а йому будуть всі слугувати.
    Ну воочію слуги поза народом.
    Ми їх критикуємо виключно заради змін, щоб вони займались роботою, а не власними інтересами і справами в робочий час. А доки окрім пропозицій із закручування гайок над простими людьми, від Них ні пари з вуст.
    А от, стосовно підприємств олігархів енергетичної сфери, видобутку корисних копалин, сільськогосподарської діяльності, чи корумпованих працівників правоохоронних органів, Вони, як і Президент взагалі бояться щось говорити.
    Мабуть Їм уже при владі така ситуація починає подобатись.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь