Державна прикордонна служба нагадала  громадянам про необхідність оформлювати закордонні паспорти.

На початку війни українці, у яких з певних причин не було при собі закордонного паспорта, мали змогу виїхати за кордон по внутрішньому. Але вже у квітні з’явилася інформація, що треба мати при собі біометричний закордонний паспорт. Однак як повідомив речник прикордонної служби України Андрій Демченко у інтерв’ю «Главкому», зараз також можна перетнути кордон за внутрішнім.

«Ми наголошували на тому, що за законодавством і зважаючи на нашу відповідальність перед європейськими країнами внутрішній паспорт не входить до тих документів, за якими можна перетнути кордон з ЄС. Однак виникали ситуації, коли люди не встигали оформлювати вчасно документи. І тоді, як і в перші дні та тижні, була досягнута домовленість з нашими європейськими партнерами, аби продовжити можливість громадянам України залишати її межі також за внутрішніми паспортами», – прокоментував Демченко.

Але нагадує громадянам про важливість за можливості оформлювати закордонні паспорти.

«Поясню чому: вже перебуваючи в країнах Європи, вони можуть стикнутися з особливостями законодавств тих країн, де перебувають. Їм просто необхідно буде мати при собі закордонний паспорт, а не тільки внутрішній», – наголосив речник.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here