Кожна професія складна і вимагає від людини сил, старань і великої кількості знань. На жаль, на сьогоднішній день невелика кількість людей до кінця залишається відданою своїй справі. Проте, справжні професіонали все ж таки є і про них не варто забувати. Адже люди щодня протягом усього життя працюють на благо суспільства.

Суддівська система – не виняток. Саме тому, на прикладі однієї з прекрасних суддів, справжнього професіонала своєї справи, Калашнікової Ольги Іванівни, хочеться показати всім, що думка, що склалася в суспільстві, – це лише стереотип.

Суддя Київського районного суду м. Одеси Калашнікова Ольга Іванівна вчора відсвяткувала свій 65-річний ювілей, повідомляє пресслужба суду. Редакція «Я і Закон» приєднується до привітань, і бажає Вам мирного неба над головою, добра і щастя, родинного затишку й любові, щирої дружби, міцного здоров’я і радості.

Протягом усього нелегкого трудового шляху в галуззі права – від юрисконсульта Одеського механічного заводу, в який Ви прийшли  в 1981 році, до судді Київського районного суду міста Одеси – Ви завжди віддавали свої знання і здібності справі добра і справедливості, проявляючи блискучий організаторський талант, витримку і толерантність.

У 1976 році Ольга Іванівна вступила на юридичний факультет Одеського державного університету ім. І.І. Мечнікова, який закінчила у 1981 році.

Трудовий шлях розпочала у 1974 році з роботи у Черкаському РБМУ-12.

У 1981 році працювала юрисконсультом Одеського механічного заводу, а з 1982 по 1986 – юрисконсультом житлово-експлуатаційного відділу Малиновського району м.Одеси. У 1986 році переведена на посаду старшого юрисконсульта, а з 1987 по 1990 рік працювала юрисконсультом заводу пакувальних виробів ім.Калініна.

В квітні 1990 року обрана суддею Київського районного суду міста Одеси.

25 січня 2000 року  Кваліфікаційною комісією суддів Одеської області призначена на посаду судді Київського районного суду міста Одеси безстроково.

Неоднарозово проходила навчання в Національній школі суддів України, брала участь в тренінгах, круглих столах та семінарах із підвищення кваліфікації.

12 червня 2019 року успішно пройшла кваліфоцінювання у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України та підтвердила здатність здійснювати правосуддя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here